Roháčkova Biblia v koži

množstvo:200 ks

Štandardný formát v koži s orientačnými výrezmi v dvoch farebných prevedeniach: hnedá a čierna.


kúpiť

Roháčkova Biblia vo vreckovom formáte v šiestich farbách - dotlač

množstvo:2500 ks

Vrecková Biblia s praktickým obalom so zipsom. Dostupná v šiestich farebných prevedeniach: tyrkysová, olivovo-zelená, oranžová, hnedá, čierna a bordová.


kúpiť

Roháčkova Biblia, mäkká väzba s orientačnými výrezmi

množstvo:1000 ks

Štandardný formát v mäkkej väzbe, obal imitácia kože v čiernej farbe s orientačnými výrezmi.


kúpiť

Roháčkova Biblia, mäkká väzba - dotlač

množstvo:2000 ks

Štandardný formát v mäkkej väzbe, obal imitácia kože v čiernej farbe.


kúpiť

Svätá Biblia, preklad prof. Roháček - dotlač

množstvo:1000 ks

Svätú Bibliu preložil z pôvodných jazykov prof. Jozef Roháček. Dotlač titulu v rodinnom formáte obsahuje text podľa druhého revidovaného vydania z roku 1969, celkovo 1456 strán s farebnými biblickými mapami v prílohe. Obal v dvoch prevedeniach: tmavomodrý so zlatou ražbou a čierny so striebornou ražbou.


kúpiť

Biblia rozpráva o Ježišovi

množstvo:2000 ks

Detský titul, ktorý vyhral niekoľko cien. Opisuje Príbeh, ktorý stojí za všetkými biblickými príbehmi. Tento Príbeh sa nesie celou Bibliou. V centre tohto Príbehu je dieťa, od ktorého závisí všetko - od Noacha cez Mojžiša a kráľa Dávida každý príbeh šepká Jeho meno. Ježiš je chýbajúci kúsok puzzle – kúsok, ktorý spôsobí, že všetky ostatné kúsky do seba zapadnú úplne dokonale. Dobre napísaná a ilustrovaná kniha pozýva deti, aby objavili, že Ježiš je centrom veľkého Božieho Príbehu spásy - a je takisto centrom každého príbehu.


kúpiť

Jazykový sprievodca Roháčkovým prekladom Novej zmluvy, revidované vydanie

množstvo:500 ks

Preklad Biblie od prof. Jozefa Roháčka bol prvýkrát publikovaný v r. 1936, pričom jeho prvá časť bola vydaná v r. 1910. Pre veľký záujem bola Biblia v Roháčkovom preklade opakovane vydávaná, a to aj v súčasnosti. Osobitosťou Roháčkovho prekladu bola snaha doslovne preložiť text originálu, a to aj za cenu používania nespisovných novotvarov a cudzích prvkov z príbuzných jazykov. Navyše Roháček prekladal Bibliu v období, keď sa používali staré, dnes už zmenené pravidlá slovenského pravopisu. Tým sa stáva pôvodný text, najmä pre mladšiu generáciu, ťažšie zrozumiteľným.


kúpiť

Prvý list Korinťanom až Druhý list Tesaloničanom vo veľkom písme

množstvo:1500 ks

Slovenský ekumenický preklad ôsmich novozmluvných listov: Prvý list Korinťanom; Druhý list Korinťanom; List Galaťanom; List Efezanom; List Filipanom; List Kolosanom; Prvý list Tesaloničanom; Druhý list Tesaloničanom.


Tento zväzok je piatym z rady produktov "Slovenský ekumenický preklad Biblie vo veľkom písme". Jeho poslaním je umožniť ľuďom, ktorí či už z dôvodu choroby, úrazu alebo veku majú ťažkosti pri čítaní bežných kníh a potrebujú preto veľmi dobre čitateľné knihy bez rušivého formátovania textu.


kúpiť