Kalendár 2014

množstvo:390 ks

Mesačný kalendár na rok 2014 zdarma distribuovaný členom a podporovateľom Slovenskej biblickej spoločnosti.

vypredané

Biblia slovenská, Roháček, mäkká väzba

množstvo:2500 ks

Svätú Bibliu preložil z pôvodných jazykov prof. Jozef Roháček. Text je podľa druhého revidovaného vydania z roku 1969. Okrem biblických textov sa v knihe nachádza 10 tematických máp a prehľad mesiacov, váh, mier a mincí používaných v biblických časoch.


kúpiť

Biblia s ikonami

množstvo:2500 ks

Biblia s ikonami obsahuje výber biblických textov slovenského ekumenického prekladu spolu s ilustráciami Marthy Kapetanakou-Xynopoulou.


kúpiť

Obrázky s prekvapením: Narodil sa chlapček

množstvo:1000 ks

V tejto knižke nájde malý čitateľ viaceré biblické príbehy. Samotná knižka nie je veľká, ale text je prispôsobený detskej mysli a obrázky sú výstižné - rovnako ako písané slovo. Na stránkach sa nachádzajú biele miesta, ktoré sa po vyfarbení mäkkou ceruzkou zmenia na obrázok. 


kúpiť

Obrázky s prekvapením: Poďme a oslavujme!

množstvo:1000 ks

Biblický príbeh doplnený obrázkami. Na jednotlivých stránkach sa nachádzajú biele miesta, ktoré sa po vyfarbení mäkkou ceruzkou zmenia na obrázok. 


kúpiť

Obrázky s prekvapením: Kde je tvoj poklad?

množstvo:1000 ks

Táto časť obrázkovej knižky s prekvapeniami sa venuje problematike peňazí a bohatstva. V obrázkoch sa nachádzajú biele miesta, ktoré sa po vyfarbení mäkkou ceruzkou zmenia na obrázok.   


kúpiť

Moja okienková Biblia

množstvo:2500 ks

Moja okienková  Biblia je výborným úvodom pre spoznávanie obľúbených príbehov Starej a Novej zmluvy. Kniha zaujme pozornosť detí pomocou veľkých otváracích okienok, ktoré približujú obľúbené biblické príbehy.


kúpiť

Biblia pre malých kamarátov

množstvo:2000 ks

Biblia pre deti s pútavými ilustráciami, v ktorej si môžete prečítať aj tieto príbehy: Keď sa začal svet (Genezis 1,1-2,25), Jozef, obľúbený syn (Genezis 37,1-36), Príbeh o stratenej ovečke (Lukáš 15,3-7), Peter rozpráva o Ježišovi (Skutky apoštolov 2,1-12) a mnohé iné.


kúpiť

Zvieratká v Biblii 3 - omaľovánky

množstvo:1500 ks

Tretia časť zo série omaľovánok pre deti, nazvanej "Zvieratká v Biblii". Obrázky sú doplnené textom spolu so súradnicami miesta, kde sa dané zvieratko spomína v Biblii.


kúpiť

Zvieratká v Biblii 2 - omaľovánky

množstvo:1500 ks

Druhá časť zo série omaľovánok pre deti, nazvanej "Zvieratká v Biblii". Obrázky sú doplnené textom spolu so súradnicami miesta, kde sa dané zvieratko spomína v Biblii.


kúpiť

Zvieratká v Biblii 1 - omaľovánky

množstvo:1500 ks

Prvá časť zo série omaľovánok pre deti, nazvanej "Zvieratká v Biblii". Obrázky sú doplnené textom spolu so súradnicami miesta, kde sa dané zvieratko spomína v Biblii.


kúpiť

Biblický atlas

množstvo:3000 ks

Viac ako 30 originálnych, počítačom generovaných máp, ktoré zobrazujú biblický príbeh židovského národa, od povolania Abraháma, po začiatky kresťanskej cirkvi.


kúpiť

Moja obrázková Biblia

množstvo:1575 ks

Obľúbené biblické príbehy pre deti. Obsahuje krátke texty a krásne ilustrácie, vďaka ktorým môžu deti spoznávať Boha a Jeho dielo.


kúpiť