Evanjelium podľa Matúša a Marka vo veľkom písme

množstvo:1000 ks

Tento zväzok je prvým z rady produktov "Slovenský ekumenický preklad Biblie vo veľkom písme". Jeho poslaním je umožniť ľuďom, ktorí či už z dôvodu choroby, úrazu alebo veku, majú ťažkosti pri čítaní bežných kníh a potrebujú preto veľmi dobre čitateľné knihy bez rušivého formátovania textu.


kúpiť

Príbeh o Ježišovi

množstvo:1020 ks

Táto interaktívna knižka obsahuje 60 viackrát použiteľných samolepiek rôznych predmetov, zvierat a biblických postáv, ktoré si deti sami vkladajú do piatich rozkladacích scén a tak si vytvárajú svoj originálny biblický príbeh. Knižka hovorí príbeh o živote Ježiša, ako učí a robí zázraky.


kúpiť

Príbeh o Mojžišovi

množstvo:1020 ks

Táto interaktívna knižka obsahuje 70 viackrát použiteľných samolepiek, ktoré si deti sami vkladajú do piatich rozkladacích scén a tak si vytvárajú svoj originálny príbeh.Tento biblický príbeh zobrazuje Mojžiša a Izraelitov pri odchode z Egypta do zasľúbenej Zeme.


kúpiť

Príbeh o Vianociach

množstvo:1020 ks

Táto interaktívna knižka obsahuje 50 viackrát použiteľných samolepiek rôznych predmetov, zvierat a biblických postáv, ktoré si deti sami vkladajú do piatich rozkladacích scén a tak si vytvárajú svoj originálny biblický príbeh. Príbeh tejto knižky je o narodení Ježiša Krista.


kúpiť

Nová zmluva pre hokejistov

množstvo:1000 ks

Kniha predstavuje okrem Písma tiež zaujímavé a inšpirujúce životné príbehy profesionálnych športovcov, medzi nimi aj slovenského hokejistu Petra Budaja, pre ktorých hokej slúži na to, aby formoval ich vieru v Boha. 


kúpiť

Pexeso “Noemova archa”

množstvo:750 ks

Pexeso je hra, ktorá rozvíja pamäť a pozorovacie schopnosti detí. Táto verzia pexesa je ešte zábavnejšia, pretože jednotlivé páry zvieratiek nie sú úplne rovnaké, ale sú zobrazené ako „chlapček – dievčatko“ a symbolizujú tak zvieracie páry, ktoré vstúpili do Noemovej archy.


kúpiť