Vaša podpora je dôležitá

Svedectvo

Milí priatelia, radi by sme sa s Vami podelili o svedectvo jedného nášho brata, ktorý si zo Slovenskej biblickej spoločnosti objednal pred týždňom dve ekumenické Biblie: 

biblie"Tento týždeň aj mne prišla atraktívna ponuka zo Slovenskej Biblickej spoločnosti: „až do odvolania si môžete v Slovenskej biblickej spoločnosti zakúpiť Slovenskú ekumenickú Bibliu so zľavou 50%: 9.75 € (katalógová cena: 19.50 €). Vybrať si môžete z dvoch druhov:
Slovenská ekumenická Biblia bez deuterokánonických kníh
Slovenská ekumenická Biblia s deuterokánonickými knihami
Radi by sme Vám zároveň pripomenuli aj zvyšné dve aktuálne zľavy, ktoré sa týkajú nového titulu „Moja obrázková Biblia“ a titulu „Príbeh Cyrila a Metoda“, ktoré ponúkame do konca apríla s 25% zľavou. Viac informácii o ponúkanej zľave nájdete na našej stránke.

Nechal som sa zlákať a hneď som si dve objednal (máme práve výrazne šetrivé obdobie). Keď som potom išiel na poštu, tak som stretol jednu sestru, ktorá sa ma pýtala, kde by si mohla kúpiť Bibliu, lebo svoju darovala nejakej "novej" hľadajúcej žene. Tak som jej povedal, že SBS má práve akciu a že som si objednal. O chvíľku prišla ku mne do práce a nechala mi peniaze za jednu z nich keď mi obe doručia. Tak sa Autor Biblie výborne stará, aby sa Jeho Slovo šírilo."

Vďaka Pánovi za Jeho múdrosť a starostlivosť!